Neregistriranim vozilom sletio s kolnika, pa se odbio alkotestirati

Autor: Novi Radio

Četrdesetdvogodišnjak je smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva

Neregistriranim vozilom sletio s kolnika, pa se odbio alkotestirati - Novi Radio, Đakovo

U Đurđancima se jučer oko 23,15 sati dogodila prometna nesreća s materijalnom štetom. Četrdesetdvogodišnjak sa šireg područja Đakova upravljao je neregistriranim osobnim automobilom te je uslijed proklizavanja sa zadnjim kotačima sletio s kolnika kojom prilikom je oštetio tri parkirana vozila. Vozaču, koji se odbio alkotestirati, istekla je vozačka dozvola 2022. godine. Četrdesetdvogodišnjak je nakon svega smješten u posebnu prostoriju do prestanka djelovanja opojnog sredstva.

Za počinjene prekršaje predviđena je maksimalna novčana kazna u iznosu do 3.300 eura ili kazna zatvora do 60 dana, zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima „B“ kategorije u trajanju do 12 mjeseci i 6 bodova.

Građani oprez: Policija ne šalje SMS za plaćanje prometnih prekršaja - Vijesti - Novi Radio, Đakovo

Građani oprez: Policija ne šalje SMS za plaćanje prometnih prekršaja

Ako primite takvu poruku ne odgovarajte na nju

Za modernizaciju primarne zdravstvene zaštite 4,4 mil - Vijesti - Novi Radio, Đakovo

Za modernizaciju primarne zdravstvene zaštite 4,4 mil

Riječ je o projektima usmjerenima na nabavu nove, suvremene medicinske opreme i vozila

Ova web stranica radi boljeg rada i poboljšane funkcionalnosti koristi kolačiće (eng. cookies) i slične tehnologije. Ako nastavite s pregledom stranice, smatrat ćemo da ste suglasni s navedenom uporabom. Više informacija »