Mesnica Karlović sutra otvara vrata novog prodajnog prostora u Đakovu
Mesnica Karlović d.o.o. sutra, 9. lipnja, s početkom u 10 sati, svečano će otvoriti vrata svog novog prodajnog prostora na adresi Matije Gupca 6
Nakon više od 17 godina uspješnog poslovanja na dosadašnjoj lokaciji u Ulici Matije Gupca 15, Mesnica Karlović seli u moderno uređeni prostor koji će kupcima pružiti još ugodnije iskustvo kupovine i još bolju dostupnost proizvoda.
U ponudi će i dalje biti svježe i kvalitetno meso, domaći suhomesnati proizvodi iz vlastite proizvodnje te širok izbor ćevapa, pljeskavica, punjenih pljeskavica i roštilj kobasica. Kupcima su na raspolaganju i različite vrste sireva, tjestenina te bogat smrznuti program povrća.

Iz Mesnice Karlović pozivaju sve građane da im se pridruže na otvorenju, razgledaju novi prostor i uvjere se u kvalitetu proizvoda koja je tijekom godina postala njihov zaštitni znak.
Svečano otvorenje održat će se sutra od 10 sati na adresi Matije Gupca 6.
Mesnica Karlović posluje od 2008. godine te je kroz dugogodišnji rad stekla povjerenje brojnih kupaca zahvaljujući kvaliteti proizvoda i domaćoj proizvodnji.